جراح و متخصص زنان و زایمان

پزشک و جراح و متخصص زنان و زایمان

جراح و متخصص زنان و زایمان جراح و پزشکی که در مسائل مربوط به دستگاه تناسلی بانوان، بارداری و ناباروری تخصص دارد.

جراح و متخصص زنان دوره های تئوری، عملی و دوره های آموزشی تخصصی در زمینه مدیریت حاملگی، زایمان و غیره را با موفقیت طی کرده، مراقبت های پزشکی و جراحی را به خوبی برای خانم ها فراهم نموده و در زمینه بارداری، زایمان و همچنین اختلالات سیستم تولید مثل از تخصص ویژه ای برخوردار است.

تست پاپ اسمیر، مراقبت های پیش از زایمان، تشخیص بیماری های منتقل شده از راه تماس جنسی و مراقبت های پیشگیرانه از دیگر تخصص های جراح و متخصص زنان می باشد.

 

جراح و متخصص زنان و زایمان

 

مراجعه به جراح و متخصص زنان و زايمان

برخلاف باور عموم که گمان می کنند تنها خانم های فعال از نظر جنسی و خانم های متاهل نیاز به مراجعه به متخصص زنان و زایمان دارند باید بگوییم که همه خانم های 20 تا 70 ساله چه متاهل باشند و چه مجرد باید به طور منظم و حداقل یکبار در سال برای اقداماتی همچون چکاپ، زدن واکسن اچ پی وی و انجام آزمایش های پاپ اسمیر به بهترین متخصص زنان و زایمان در شهر خود مراجعه نمایند.

توصیه دکتر مریم سرحدی ، جراح و متخصص زنان و زايمان در مشهد به خانم ها این است که بلافاصله بعد از مشاهده هرگونه علائم غیرطبیعی در ناحیه تناسلی، ناحیه شکم و لگن، اختلالاتی همچون دفع ادرار و بهم خوردن نظم پریود در اولین فرصت به یک پزشک متخصص زنان خوب مراجعه کنند. زیرا در برخی موارد عدم توجه به این نشانه ها و عدم مراجعه در زمان مناسب برای درمان موجب پیشرفت بیماری و بروز مشکلات حادتر در شخص شده و حتی ممکن است در طولانی مدت بر سلامت بارداری او تاثیر منفی گذاشته و موجب ناباروری او گردد.​

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر