Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/drsarhad/public_html/wp-content/plugins/wp-letsencrypt-ssl/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
جراحی زیبایی زنان با لیزر | جراح و متخصص زنان و زایمان | دکتر مریم سرحدی

جراحی زیبایی زنان با لیزر

جراحی زیبایی زنان با لیزر

جراحی زیبایی زنان با لیزر : زیبایی زنان همیشه اهمیت ویژه ای داشته و خانم ها همواره به زیبایی ناحیه تناسلی خود توجه می کرده اند. شکل ظاهری واژن خانم ها ممکن است بنا به دلایل مختلفی همچون افزایش سن، تغییرات هورمونی دوران بلوغ، بارداری و زایمان دچار تغییر شده و موجب ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس آن ها گردد.

بسیاری از خانم ها به دنبال راهی برای برطرف کردن مشکلات و ایرادات ظاهری موجود در واژن خود هستند اما نمی دانند که باید چه جراحی و اقدامی را برای تصحیح فرم ناحیه تناسلی خود انجام دهند. دکتر مریم سرحدی ، متخصص زنان و زایمان در مشهد بعد از معاینه دقیق شما بهترین و موثرترین روش درمانی را خدمت تان اعلام خواهند کرد.

 

جراحی زیبایی زنان با لیزر

 

کاربردهای جراحی زيبايي زنان با ليزر

لیزر مونالیزا تاچ کاربردهای بسیار زیادی دارد که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. وایتنینگ : رنگ واژن ممکن است بر اثر عوامل بسیاری همچون پوشیدن لباس زیرهای تنگ، خشک کردن لباس زیر در محیط مرطوب، تغییرات هورمونی، استفاده از ژیلت و غیره به تدریج کدر و سیاه شود که با روش وایتنینگ می توان آن را سفید کرد.
  2. تایتنینگ : در اثر زایمان های متعدد، انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین ممکن است واژن گشاد شده یا این عارضه به طور مادرزادی در افراد وجود داشته باشد که با روش تایتنینگ قابل درمان است.
  3. لابیاپلاستی : اندازه لابیامینورها در برخی از خانم ها بزرگ بوده و نامتقارن است که این موضوع موجب کاهش اعتماد به نفس افراد، ایجاد مشکلاتی همچون احساس درد در حین انجام برخی ورزش ها مانند دوچرخه سواری و بروز احساس خجالت هنگام پوشیدن لباس های جذب در آن ها می شود که با لابیاپلاستی می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد.

با اینکه از نظر بسیاری از محققان عمل های زیبایی ناحیه تناسلی صرفاً جنبه زیبایی داشته و جنبه درمانی ندارند اما به طرز چشمگیری موجب بهبود کیفیت زندگی برخی از خانم ها می شود.

تعداد جلسات و مدت زمان جراحی زیبایی زنان با لیزر

باید بگوییم که جراحی با لیزر نیاز به بیهوشی نداشته، تحت بی حسی عمومی و به طور سرپایی قابل انجام است.

جلسات مورد نیاز با توجه به نوع مشکل، شدت آن و میزان جوابدهی بدن هر فرد نسبت به درمان متفاوت می باشد، واژن در هر جلسه به میزان زیادی ترمیمی شده و لازم است این جلسات تا زمان حاصل شدن نتیجه ایده آل ادامه داشته باشد.

جراحی زیبایی زنان معمولاً با لیزر مونالیزا تاچ انجام شده و مدت زمان لازم برای انجام آن حدوداً 20 دقیقه می باشد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر